istanbul escort pendik escort kartal escort Escort porno
 

FRIEDRICH EBERT STIFTUNG - Office in Skopje

  • Зголеми го фонтот
  • Зададена големина на фонт
  • Намали го фонтот
Home АКТИВНОСТИ
АКТИВНОСТИ

Nedelja Socijaldemokratije ljetni kamp ƶa alumniste NSD

Е-пошта Печати PDF
flayer1Nedelja Socijaldemokratije letnji kamp ƶa alumniste NSD
.
Повеќе...
 

Nedelja Socijaldemokratije Letnji Kamp 2012

Е-пошта Печати PDF

flayer2Nedelja socijakdemokratije Letnji Kamp 2012

.
Последно освежено на Четврток, 31 Мај 2012 11:38 Повеќе...
 

Стручна Конференција “Економскиот и социјалниот развој како предуслов за Евро – атлантските интеграции

Е-пошта Печати PDF

549335_413243498707008_148427235188637_1252369_1110261059_nНа 18-ти Мај 2012 година со почеток во 10 часот во Хотел “Холидеј Ин” се одржа стручна конференција на тема: “Евро-атлантските интеграции како предуслов за економски и социјален развој”


 

Последно освежено на Среда, 30 Мај 2012 10:03 Повеќе...
 

18 Мај 2012: Гледај во живо – Јавна дебата “Економскиот и социјалниот развој на Македонија како предуслов за евро-атланските интеграции”

Е-пошта Печати PDF

Гледај во живо – Јавна дебата “Економскиот и социјалниот развој на Македонија како предуслов за евро-атланските интеграции”

Имаме чест да Ве поканиме Вас и Вашите соработници да ја проследите во живо јавната дебата “Економскиот и социјалниот развој на Македонија како предуслов за евро-атланските интеграции” која ќе се одржи во 18 мај 2012 година (петок) во хотелот Холидеј Ин во Скопје со почеток во 10 часот. Настанот е во организација на Институтот за социјална демократија „Прогрес“ и Фондацијата Фридрих Еберт – Канцеларија Скопје, а во соработка со пратеничката група на СДСМ.

Последно освежено на Среда, 16 Мај 2012 09:38 Повеќе...
 

Watch the live streamed: Conference EUROPE 2020: TOWARDS INNOVATIVE AND INCLUSIVE UNION,

Е-пошта Печати PDF

Watch the live streamed

Conference EUROPE 2020: TOWARDS INNOVATIVE AND INCLUSIVE UNION, which will happened on Thursday 17 May 2012 in Hotel Holiday Inn in Skopje, Republic of Macedonia

.
Последно освежено на Вторник, 15 Мај 2012 11:44 Повеќе...
 

FES Skopje is announcing the Seventh international annual conference on European integration titled “Europe 2020: Toward Innovative and Inclusive Union” held on 17 May 2012 (Thursday) at Hotel Holiday Inn in Skopje

Е-пошта Печати PDF

pokana_2012FES Skopje in cooperation with University American College Skopje are organizing the Seventh international annual conference on European integration titled “Europe 2020: Toward Innovative and Inclusive Union”.

 

.
Последно освежено на Понеделник, 14 Мај 2012 13:48 Повеќе...
 

Јавна дебата „Република Македонија и нејзиниот пат кон ЕУ“

Е-пошта Печати PDF
DSC_0187smЈавна  дебата „Република Македонија и нејзиниот пат кон ЕУ“
Последно освежено на Четврток, 26 Април 2012 13:10 Повеќе...
 

Стручна дебата „Што треба да се направи за граѓаните и фирмите полесно да ја преживеат 2012 година?“

Е-пошта Печати PDF
photo5Стручна дебата „Што треба да се направи за граѓаните и фирмите полесно да ја преживеат 2012 година?“
Последно освежено на Среда, 11 Април 2012 11:23 Повеќе...
 


Страница 3 од 7

ФРИДРИХ ЕБЕРТ ФОНДАЦИЈА 
Канцеларија Скопје

Нова адреса:
Ул. Борка Талевски 42/6

MK-1000 Скопје
П.Факс 423

+ 389 2 3093 181      
+ 389 2 3093 182      
contact@fes.org.mk


Меѓународна парламентарна стипендија на Германски Бундестаг

Bildergalerie Reichstag